+38 098 4829977
Інтернет-магазин зараз не працює.
.
.

Кошик

Про нас

Зелений колір завжди асоціюється з натуральністю і лаконічністю.

Green Label – це ідеальне вбрання для офісу та міста, що поєднало практичність, комфорт, лаконічність, бездоганний крій, якість тканин та витонченість силуетів.

Ми не просто бренд – це сімейна справа.  Наша мета – розвиток українського виробництва. Виникла проста ідея – створити одяг для жінок, на кожен день, але виключно якісну, натуральну, модну і жіночну, а головне – зручну! Бренд існує з 2013 року. З того часу багато змінилося … адже перше знайомство було під відкритим небом на виставках українських виробників, а сьогодні наш одяг можна купити в самому центрі міста, на Хрещатику. В нас з’явилось власне виробництво, ми постійно вдосконалюймося, щоб стати для вас цікавішими. Ви нас надихаєте, і ми створюємо одяг для того, щоб вам було зручно!

У своїх колекціях ми використовуємо тільки італійські тканини. Дуже подобається пришивати ґудзики з оливкового дерева на бавовну)

Ідеї приходять самі … уві сні .. в машині …, але найчастіше серед живої природи.

01.01.2017

UPDATE:

Дуже багато змін у реаліях коронавірусу COVID-19.

Наразі не проходять масові виставки, зараз немає ґудзиків з оливкового дерева, не працюють великі магазини, але наша справа залишається незмінною, ми допоможемо вам отримати гормон щастя. 

Тож ми переходимо на капсульну «Коронавірусну колекцію «Літо 2020».

Буде дуже цікаво…

Вона буде зшита з тканин, які залишились у нас з минулих сезонів, це Італійські, Нідерландські тканини гарної якості. Але ми не зможемо відшивати велику кількість товарів. Тому це будуть ексклюзивні речі , але по ціні масс маркету.

UA
RU UA